Administrace Sportovní akce

FC Jiskra Hazlov

Pro FC Jiskra Hazlov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330722-fc-jiskra-hazlov","club_name":"FC Jiskra Hazlov","club_place":"","club_addr":"Hazlov 450, Hazlov, 35132","club_lng":12.27973,"club_lat":50.1614,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.1614,"center_lng":12.27973}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FC Jiskra Hazlov

Hazlov 450, Hazlov, 35132
kojan@hotmail.cz
605741816

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FC Jiskra Hazlov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a staré gardy. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

kojan@hotmail.cz

Sport Hazlov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FC Jiskra Hazlov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FC Jiskra Hazlov je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Karlovarský kraj - I.B třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Cheb a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 38790 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024