Administrace Sportovní akce

FK Krnov

Nejbližší domácí zápasy
FK Krnov

Omlouváme se, pro "FK Krnov" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro FK Krnov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329705-fk-krnov","club_name":"FK Krnov","club_place":"","club_addr":"Petrovick\u00e1 4, Krnov 79401","club_lng":17.69946,"club_lat":50.09486,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.09486,"center_lng":17.69946}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FK Krnov

Petrovická 4, Krnov 79401
fkkrnov@fkkrnov.cz
732802947

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FK Krnov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fkkrnov@fkkrnov.cz

Sport Krnov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FK Krnov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FK Krnov byl založen v roce 1933 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Moravskoslezský kraj - Krajský přebor mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Bruntál a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 20531 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022