Administrace Sportovní akce

TJ Světlá Hora

Nejbližší domácí zápasy
TJ Světlá Hora

Omlouváme se, pro "TJ Světlá Hora" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro TJ Světlá Hora nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332096-tj-svetla-hora","club_name":"TJ Sv\u011btl\u00e1 Hora","club_place":"","club_addr":"Sv\u011btl\u00e1 Hora 302, Sv\u011btl\u00e1 Hora, 79331","club_lng":17.39703,"club_lat":50.04765,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.04765,"center_lng":17.39703}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Světlá Hora

Světlá Hora 302, Světlá Hora, 79331
golmaniesh@seznam.cz
736535940

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Světlá Hora hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a dorostu. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

golmaniesh@seznam.cz

Sport Světlá Hora!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Světlá Hora. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Světlá Hora je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Moravskoslezský kraj - Krajská soutěž dorost.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Bruntál a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 21101 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022