Administrace Sportovní akce

SK Leskovec

Pro SK Leskovec nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332091-sk-leskovec","club_name":"SK Leskovec","club_place":"","club_addr":"Leskovec nad Moravic\u00ed 99, 793 68 Leskovec nad Moravic\u00ed","club_lng":17.57182,"club_lat":49.90618,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.90618,"center_lng":17.57182}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Leskovec

Leskovec nad Moravicí 99, 793 68 Leskovec nad Moravicí
skleskovec@seznam.cz
605117193

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Leskovec hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

skleskovec@seznam.cz

Sport Leskovec nad Moravicí!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Leskovec. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Leskovec byl založen v roce 1946 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Bruntál III. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Bruntál a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 36666 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024