Administrace Sportovní akce

TJ Slezské Pavlovice

Pro TJ Slezské Pavlovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332114-tj-sokol-slezske-pavlovice","club_name":"TJ Slezsk\u00e9 Pavlovice","club_place":"","club_addr":"Slezsk\u00e9 Pavlovice 95, Slezsk\u00e9 Pavlovice 79399","club_lng":17.6989,"club_lat":50.30846,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.30846,"center_lng":17.6989}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Slezské Pavlovice

Slezské Pavlovice 95, Slezské Pavlovice 79399
tjslezskepavlovice@seznam.cz
724974764

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Slezské Pavlovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

tjslezskepavlovice@seznam.cz

Sport Slezské Pavlovice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Slezské Pavlovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Slezské Pavlovice byl založen v roce 1963 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Bruntál III. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Bruntál a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024