Administrace Sportovní akce

TJ Slezské Rudoltice

Pro TJ Slezské Rudoltice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332095-tj-slezske-rudoltice","club_name":"TJ Slezsk\u00e9 Rudoltice","club_place":"","club_addr":"Slezsk\u00e9 Rudoltice 96, Slezsk\u00e9 Rudoltice, 79397","club_lng":17.69032,"club_lat":50.20732,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.20732,"center_lng":17.69032}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Slezské Rudoltice

Slezské Rudoltice 96, Slezské Rudoltice, 79397
petr.pargac@seznam.cz
604820655

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Slezské Rudoltice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

petr.pargac@seznam.cz

Sport Slezské Rudoltice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Slezské Rudoltice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Slezské Rudoltice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Bruntál okresní přebor muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Bruntál a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023