Administrace Sportovní akce

TJ Slavoj Český Brod

Pro TJ Slavoj Český Brod nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329121-tj-slavoj-cesky-brod","club_name":"TJ Slavoj \u010cesk\u00fd Brod","club_place":"","club_addr":"Komensk\u00e9ho 516, \u010cesk\u00fd Brod","club_lng":14.85706,"club_lat":50.07416,"markfn":"poi_basketbal.png"}]
[{"center_lat":50.07416,"center_lng":14.85706}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Slavoj Český Brod

Komenského 516, Český Brod
basketinfo@cesbrod.cz
725022434

Chceš začít hrát basketbal?

Pro všechny zájemce o basketbal ve městě Uherský Brod. Sportovní klub TJ Slavoj Český Brod nabízí možnost vstoupit do klubu.

basketinfo@cesbrod.cz

Basketbal Uherský Brod!

Basketbal je kolektivním sportem a své místo zde mají i fanoušci. Chcete vyrazit na basketbalové utkání? Podpořte místní basketbalový klub TJ Slavoj Český Brod!

TJ Slavoj Český Brod je pravidelným účastníkem basketbalových soutěží. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho basketbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Uherský Brod a okolí nabízí spoustu sportovních událostí, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

@tj-slavoj-cesky-brod
#czbasketball

Basketbal 2023

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 38933 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024