Administrace Sportovní akce

TJ Vícemilice

Pro TJ Vícemilice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332908-tj-vicemilice","club_name":"TJ V\u00edcemilice","club_place":"","club_addr":"Dru\u017estevn\u00ed 207, 68501 Bu\u010dovice","club_lng":17.02322,"club_lat":49.1432,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.1432,"center_lng":17.02322}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Vícemilice

Družstevní 207, 68501 Bučovice
fk.vicemilice@seznam.cz
607511923

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Vícemilice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fk.vicemilice@seznam.cz

Sport Bučovice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Vícemilice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Vícemilice byl založen v roce 1990 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Vyškov okresní soutěž III. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Vyškov a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023