Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Vyskov-Dedice

Pro TJ Sokol Vyskov-Dedice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332913-tj-sokol-vyskov-dedice","club_name":"TJ Sokol Vyskov-Dedice","club_place":"","club_addr":"Poto\u010dn\u00ed, 682 01 Vy\u0161kov, D\u011bdice","club_lng":16.97221,"club_lat":49.29627,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.29627,"center_lng":16.97221}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Vyskov-Dedice

Potoční, 682 01 Vyškov, Dědice
fk.sokol.dedice@gmail.com
728250270

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Vyskov-Dedice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fk.sokol.dedice@gmail.com

Sport Vyškov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Vyskov-Dedice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Vyskov-Dedice byl založen v roce 1933 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Vyškov okresní soutěž III. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Vyškov a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023