Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Račice

Pro TJ Sokol Račice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331992-tj-racice","club_name":"TJ Sokol Ra\u010dice","club_place":"","club_addr":"Ra\u010dice 44, Ra\u010dice 68305","club_lng":16.88203,"club_lat":49.27824,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.27824,"center_lng":16.88203}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Račice

Račice 44, Račice 68305
formanek.racice@seznam.cz
723335490

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Račice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

formanek.racice@seznam.cz

Sport Račice-Pístovice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Račice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Račice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Vyškov okresní soutěž III. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Vyškov a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024