Administrace Sportovní akce

SK Rašovice

Nejbližší domácí zápasy
SK Rašovice

Omlouváme se, pro "SK Rašovice" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Rašovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332901-sk-rasovice","club_name":"SK Ra\u0161ovice","club_place":"","club_addr":"Ra\u0161ovice 192, 68501","club_lng":16.93814,"club_lat":49.12616,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.12616,"center_lng":16.93814}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

SK Rašovice

Rašovice 192, 68501
skrasovice@email.cz
776740771

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Rašovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

skrasovice@email.cz

Sport Rašovice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Rašovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

SK Rašovice byl založen v roce 1932 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Vyškov okresní soutěž III. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Vyškov a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 26500 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023