Administrace Sportovní akce

TJ Třebelovice

Pro TJ Třebelovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332843-tj-trebelovice","club_name":"TJ T\u0159ebelovice","club_place":"","club_addr":"T\u0159ebelovice, 67532","club_lng":15.6625,"club_lat":49.02309,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.02309,"center_lng":15.6625}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Třebelovice

Třebelovice, 67532
pavelsedlak@centrum.cz
607742861

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Třebelovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu, žáků a přípravek. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

pavelsedlak@centrum.cz

Sport Třebelovice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Třebelovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Třebelovice byl založen v roce 1975 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Třebíč okresní přebor muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Třebíč a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024