Administrace Sportovní akce

FC Kralice nad Oslavou

Pro FC Kralice nad Oslavou nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331940-fc-kralice-nad-oslavou","club_name":"FC Kralice nad Oslavou","club_place":"","club_addr":"Kralice n.Oslavou 67572","club_lng":16.20099,"club_lat":49.19401,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.19401,"center_lng":16.20099}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FC Kralice nad Oslavou

Kralice n.Oslavou 67572

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FC Kralice nad Oslavou hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

mirachakra@seznam.cz

Sport Kralice nad Oslavou!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FC Kralice nad Oslavou. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FC Kralice nad Oslavou je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Třebíč IV.třída muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Třebíč a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023