Administrace Sportovní akce

Horácký klub Třebenice

Pro Horácký klub Třebenice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332963-horacky-klub-trebenice","club_name":"Hor\u00e1ck\u00fd klub T\u0159ebenice","club_place":"","club_addr":"T\u0159ebenice, Lipn\u00edk 67552","club_lng":16.01077,"club_lat":49.16049,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.16049,"center_lng":16.01077}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Horácký klub Třebenice

Třebenice, Lipník 67552
obec.trebenice@email.cz
737007124

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub Horácký klub Třebenice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

obec.trebenice@email.cz

Sport Třebenice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub Horácký klub Třebenice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Horácký klub Třebenice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Třebíč III.třída muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Třebíč a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024