Administrace Sportovní akce

TJ Družstevník Radotice

Pro TJ Družstevník Radotice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332825-tj-radotice","club_name":"TJ Dru\u017estevn\u00edk Radotice","club_place":"","club_addr":"Radotice 64, 67532 T\u0159ebelovice","club_lng":15.58691,"club_lat":48.98049,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":48.98049,"center_lng":15.58691}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Družstevník Radotice

Radotice 64, 67532 Třebelovice
radotice.tj@seznam.cz
723171236

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Družstevník Radotice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

radotice.tj@seznam.cz

Sport Radotice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Družstevník Radotice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Družstevník Radotice byl založen v roce 1982 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Třebíč III.třída muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Třebíč a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023