Administrace Sportovní akce

SK Blatnice

Nejbližší domácí zápasy
SK Blatnice

Omlouváme se, pro "SK Blatnice" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Blatnice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331946-sk-blatnice","club_name":"SK Blatnice","club_place":"","club_addr":"Blatnice 106, Jarom\u011b\u0159ice nad Rokytnou, 67551","club_lng":15.87823,"club_lat":49.06564,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.06564,"center_lng":15.87823}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Blatnice

Blatnice 106, Jaroměřice nad Rokytnou, 67551
skblatnice@seznam.cz
602770358

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Blatnice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, žáků a přípravek. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

skblatnice@seznam.cz

Sport Blatnice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Blatnice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Blatnice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Třebíč okresní přebor muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Třebíč a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 13781 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2021