Administrace Sportovní akce

Hajduk Lipník

Nejbližší domácí zápasy
Hajduk Lipník

Omlouváme se, pro "Hajduk Lipník" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro Hajduk Lipník nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332962-hajduk-lipnik","club_name":"Hajduk Lipn\u00edk","club_place":"","club_addr":"Lipn\u00edk 150, 67552 Lipn\u00edk","club_lng":15.94623,"club_lat":49.14331,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.14331,"center_lng":15.94623}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Hajduk Lipník

Lipník 150, 67552 Lipník
hajduk.lipnik@gmail.com
606725222

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub Hajduk Lipník hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu, žáků a přípravek. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

hajduk.lipnik@gmail.com

Sport Lipník!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub Hajduk Lipník. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Hajduk Lipník je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Vysočina kraj - Krajský přebor dorostu.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Třebíč a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 13789 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2021