Administrace Sportovní akce

TJ Spartak Trhové Sviny

Pro TJ Spartak Trhové Sviny nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330498-tj-spartak-trhove-sviny","club_name":"TJ Spartak Trhov\u00e9 Sviny","club_place":"","club_addr":"Budovatelsk\u00e1 913, Trhov\u00e9 Sviny, 37401","club_lng":14.63795,"club_lat":48.84477,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":48.84477,"center_lng":14.63795}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Spartak Trhové Sviny

Budovatelská 913, Trhové Sviny, 37401
fotbal.sviny@seznam.cz
775663270

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Spartak Trhové Sviny hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu, žáků a přípravek. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fotbal.sviny@seznam.cz

Sport Trhové Sviny!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Spartak Trhové Sviny. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Spartak Trhové Sviny je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Jihočeský kraj - I.A třída mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? České Budějovice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024