Administrace Sportovní akce

TJ Calofrig Borovany

Pro TJ Calofrig Borovany nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329727-tj-borovany","club_name":"TJ Calofrig Borovany","club_place":"","club_addr":"\u017di\u017ekovo n\u00e1m. 107, Borovany, 37312","club_lng":14.63857,"club_lat":48.89663,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":48.89663,"center_lng":14.63857}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Calofrig Borovany

Žižkovo nám. 107, Borovany, 37312
fotbal.borovany@seznam.cz
603712691

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Calofrig Borovany hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, žen a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fotbal.borovany@seznam.cz

Sport Borovany!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Calofrig Borovany. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Calofrig Borovany byl založen v roce 1929 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - FAČR Ženy Divize D ženy Čechy.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? České Budějovice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023