Administrace Sportovní akce

SK Dobrá Voda

Pro SK Dobrá Voda nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330458-sk-dobra-voda","club_name":"SK Dobr\u00e1 Voda","club_place":"","club_addr":"Zacharova 8, Dobr\u00e1 Voda u \u010c.Bud\u011bjovic, 37316","club_lng":14.53001,"club_lat":48.96673,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":48.96673,"center_lng":14.53001}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Dobrá Voda

Zacharova 8, Dobrá Voda u Č.Budějovic, 37316
frolikz@seznam.cz
731480483

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Dobrá Voda hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu, žáků a přípravek. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

frolikz@seznam.cz

Sport Dobrá Voda u Českých Budějovic!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Dobrá Voda. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Dobrá Voda byl založen v roce 1931 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Jihočeský kraj - I.A dorostu.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? České Budějovice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024