Administrace Sportovní akce

SK Čtyři Dvory

Nejbližší domácí zápasy
SK Čtyři Dvory

Omlouváme se, pro "SK Čtyři Dvory" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Čtyři Dvory nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330457-sk-ctyri-dvory","club_name":"SK \u010cty\u0159i Dvory","club_place":"","club_addr":"Ro\u0161ick\u00e9ho 35, \u010c.Bud\u011bjovice, 37005","club_lng":14.4468,"club_lat":48.98595,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":48.98595,"center_lng":14.4468}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Čtyři Dvory

Rošického 35, Č.Budějovice, 37005
skcdvory@seznam.cz
603217789

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Čtyři Dvory hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu, žáků a přípravek. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

skcdvory@seznam.cz

Sport České Budějovice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Čtyři Dvory. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Čtyři Dvory je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Jihočeský kraj - I.A třída mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? České Budějovice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 20531 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022