Administrace Sportovní akce

SK Jankov

Nejbližší domácí zápasy
SK Jankov

Omlouváme se, pro "SK Jankov" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..



Pro SK Jankov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330459-sk-jankov","club_name":"SK Jankov","club_place":"","club_addr":"Jankov, Dubn\u00e9, 37384","club_lng":14.29444,"club_lat":48.96846,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":48.96846,"center_lng":14.29444}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Jankov

Jankov, Dubné, 37384
fotbal@skjankov.cz
724220421

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Jankov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a dorostu. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fotbal@skjankov.cz

Sport Jankov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Jankov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Jankov byl založen v roce 1959 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Jihočeský kraj - Ondrášovka KP mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? České Budějovice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.





Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 21101 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -



Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022