Administrace Sportovní akce

TJ Spartak Počátky

Pro TJ Spartak Počátky nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329753-tj-spartak-pocatky","club_name":"TJ Spartak Po\u010d\u00e1tky","club_place":"","club_addr":"Po\u010d\u00e1tky, 39464","club_lng":15.24569,"club_lat":49.26468,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.26468,"center_lng":15.24569}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Spartak Počátky

Počátky, 39464
tjspartakpocatky@seznam.cz
723961465

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Spartak Počátky hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a přípravek. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

tjspartakpocatky@seznam.cz

Sport Počátky!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Spartak Počátky. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Spartak Počátky byl založen v roce 1932 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Vysočina kraj - 1.třída dorost.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Pelhřimov a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39043 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024