Administrace Sportovní akce

SK Horní Ves

Pro SK Horní Ves nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330555-sk-horni-ves","club_name":"SK Horn\u00ed Ves","club_place":"","club_addr":"Horn\u00ed Ves 132, Pelh\u0159imov, 39301","club_lng":15.31104,"club_lat":49.29639,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.29639,"center_lng":15.31104}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Horní Ves

Horní Ves 132, Pelhřimov, 39301
hecskap@seznam.cz
723321381

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Horní Ves hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

hecskap@seznam.cz

Sport Horní Ves!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Horní Ves. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Horní Ves je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Pelhřimov okresní přebor III. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Pelhřimov a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023