Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Čejov

Nejbližší domácí zápasy
TJ Sokol Čejov

Omlouváme se, pro "TJ Sokol Čejov" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro TJ Sokol Čejov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330559-tj-sokol-cejov","club_name":"TJ Sokol \u010cejov","club_place":"","club_addr":"\u010cejov, \u010cejov, 39601","club_lng":15.37746,"club_lat":49.56076,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.56076,"center_lng":15.37746}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Čejov

Čejov, Čejov, 39601
dodocejov@seznam.cz
720566654

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Čejov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

dodocejov@seznam.cz

Sport Čejov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Čejov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Čejov je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Pelhřimov okresní přebor III. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Pelhřimov a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 20531 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022