Administrace Sportovní akce

Vysočina Petrovice

Pro Vysočina Petrovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330576-tj-vysocina-petrovice","club_name":"Vyso\u010dina Petrovice","club_place":"","club_addr":"Humpolec, Petrovice, 39601","club_lng":15.28202,"club_lat":49.54149,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.54149,"center_lng":15.28202}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Vysočina Petrovice

Humpolec, Petrovice, 39601
vysocina.petrovice@seznam.cz
728749058

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub Vysočina Petrovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

vysocina.petrovice@seznam.cz

Sport Humpolec!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub Vysočina Petrovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Vysočina Petrovice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Pelhřimov okresní přebor IV. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Pelhřimov a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023