Administrace Sportovní akce

SK Jiřice

Nejbližší domácí zápasy
SK Jiřice

Omlouváme se, pro "SK Jiřice" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Jiřice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330556-sk-jirice","club_name":"SK Ji\u0159ice","club_place":"","club_addr":"Ji\u0159ice, Humpolec, 39601","club_lng":15.318,"club_lat":49.55199,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.55199,"center_lng":15.318}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Jiřice

Jiřice, Humpolec, 39601
juzl.jos@seznam.cz
721940010

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Jiřice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

juzl.jos@seznam.cz

Sport Jiřice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Jiřice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Jiřice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Pelhřimov okresní přebor II. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Pelhřimov a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 13781 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2021