Administrace Sportovní akce

TJ Start Nový Rychnov

Pro TJ Start Nový Rychnov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330573-tj-start-novy-rychnov","club_name":"TJ Start Nov\u00fd Rychnov","club_place":"","club_addr":"Nov\u00fd Rychnov, 394 04","club_lng":15.36379,"club_lat":49.38002,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.38002,"center_lng":15.36379}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Start Nový Rychnov

Nový Rychnov, 394 04
jirkanepras@email.cz
724968031

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Start Nový Rychnov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a přípravek. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

jirkanepras@email.cz

Sport Nový Rychnov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Start Nový Rychnov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Start Nový Rychnov je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Vysočina kraj - 1.A třída mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Pelhřimov a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023