Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Voděrady

Pro TJ Sokol Voděrady nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331498-tj-sokol-voderady","club_name":"TJ Sokol Vod\u011brady","club_place":"","club_addr":"Vod\u011brady 15, Vod\u011brady, 51734","club_lng":16.14587,"club_lat":50.20855,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.20855,"center_lng":16.14587}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Voděrady

Voděrady 15, Voděrady, 51734
brandejs.pavel@centrum.cz
732371679

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Voděrady hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

brandejs.pavel@centrum.cz

Sport Voděrady!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Voděrady. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Voděrady je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Rychnov nad Kněžnou okresní přebor III. Třídy.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Rychnov nad Kněžnou a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024