Administrace Sportovní akce

AFK Častolovice

Pro AFK Častolovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331474-afk-castolovice","club_name":"AFK \u010castolovice","club_place":"","club_addr":"Masarykova, \u010castolovice, 51750","club_lng":16.18623,"club_lat":50.12861,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.12861,"center_lng":16.18623}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

AFK Častolovice

Masarykova, Častolovice, 51750
prikrylm@seznam.cz
737629330

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub AFK Častolovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

prikrylm@seznam.cz

Sport Kostelec nad Orlicí!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub AFK Častolovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

AFK Častolovice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Rychnov nad Kněžnou okresní přebor II.třídy.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Rychnov nad Kněžnou a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023