Administrace Sportovní akce

1.FC Rokytnice v Orlických horách

Pro 1.FC Rokytnice v Orlických horách nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331473-1-fc-rokytnice-v-orlickych-horach","club_name":"1.FC Rokytnice v Orlick\u00fdch hor\u00e1ch","club_place":"","club_addr":"Rokytnice v Orlick\u00fdch hor\u00e1ch","club_lng":16.46228,"club_lat":50.16155,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.16155,"center_lng":16.46228}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

1.FC Rokytnice v Orlických horách

Rokytnice v Orlických horách
kuokolik@seznam.cz
736250657

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub 1.FC Rokytnice v Orlických horách hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

kuokolik@seznam.cz

Sport Rokytnice v Orlických horách!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub 1.FC Rokytnice v Orlických horách. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

1.FC Rokytnice v Orlických horách byl založen v roce 1950 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Rychnov nad Kněžnou okresní přebor IV. Třídy.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Rychnov nad Kněžnou a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024