Administrace Sportovní akce

FO Křovice

Nejbližší domácí zápasy
FO Křovice

Omlouváme se, pro "FO Křovice" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro FO Křovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331480-tj-krovice","club_name":"FO K\u0159ovice","club_place":"","club_addr":"K\u0159ovice, Dobru\u0161ka, 51801","club_lng":16.16681,"club_lat":50.30373,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.30373,"center_lng":16.16681}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FO Křovice

Křovice, Dobruška, 51801
fotbalkrovice@seznam.cz
605472749

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FO Křovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fotbalkrovice@seznam.cz

Sport Dobruška!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FO Křovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FO Křovice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Rychnov nad Kněžnou okresní přebor III. Třídy.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Rychnov nad Kněžnou a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 13789 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2021