Administrace Sportovní akce

SK Dobruška

Nejbližší domácí zápasy
SK Dobruška

M GROUP CZ Krajský přebor mužů

Spartak Police nad Metují

8.10.2022
Hřiště: Dobruška
Mělčanska 118, Dobruška, 51801
M GROUP CZ Krajský přebor mužů

FC Vrchlabí A

22.10.2022
Hřiště: Dobruška, UMT
Mělčanska 118, Dobruška, 51801
M GROUP CZ Krajský přebor mužů

TJ Jiskra Hořice

5.11.2022
Hřiště: Dobruška, UMT
Mělčanska 118, Dobruška, 51801

Rozpis zápasů
SK Dobruška

  • 10 soutěžíSK Dobruška
    • 6 zápasůKrálovéhradecký kraj - M GROUP CZ Krajský přebor mužů
      • 8.10.2022 15:30SK Dobruška : Spartak Police nad Metují
      • 16.10.2022 15:30SK Týniště nad Orlicí : SK Dobruška
      • 22.10.2022 15:00SK Dobruška : FC Vrchlabí A
      • 30.10.2022 14:30FC Slavia Hradec Králové A : SK Dobruška
      • 5.11.2022 14:00SK Dobruška : TJ Jiskra Hořice
      • 12.11.2022 13:30FK Jaroměř : SK Dobruška
    • 6 zápasůKrálovéhradecký kraj - AT Consult KP MD U 17 - skupina B
      • 9.10.2022 12:30FK Orlicko : SK Dobruška/TJ Spartak Opočno
      • 16.10.2022 12:00SK Česká Skalice : SK Dobruška/TJ Spartak Opočno
      • 22.10.2022 12:30SK Dobruška/TJ Spartak Opočno : SK Babí
      • 29.10.2022 14:00TJ Sokol Černíkovice/SK Solnice : SK Dobruška/TJ Spartak Opočno
      • 5.11.2022 10:00SK Dobruška/TJ Spartak Opočno : SK Pardubičky
      • 12.11.2022 10:00SK Dobruška/TJ Spartak Opočno : FK Orlicko
    • 6 zápasů / 1 živěKrálovéhradecký kraj - DAHASL KP SŽ U 15 - skupina B
      • 77´MFK Nové Město nad Metují : SK Dobruška/TJ Spartak Opočno
      • 15.10.2022 09:30SK Červený Kostelec : SK Dobruška/TJ Spartak Opočno
      • 23.10.2022 12:30SK Dobruška/TJ Spartak Opočno : TJ Baník Vamberk/Viking Rokytnice
      • 29.10.2022 10:00TJ Slovan Broumov : SK Dobruška/TJ Spartak Opočno
      • 6.11.2022 10:00SK Dobruška/TJ Spartak Opočno : SK Solnice/TJ Sokol Černíkovice
      • 13.11.2022 10:00SK Dobruška/TJ Spartak Opočno : MFK Nové Město nad Metují
    • 10 zápasůKrálovéhradecký kraj - Mekkagroup KP MŽ U 13 - skupina C
      • 8.10.2022 09:00SK Dobruška/TJ Spartak Opočno : SK Třebechovice pod Orebem
      • 8.10.2022 11:00SK Dobruška/TJ Spartak Opočno : FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
      • 16.10.2022 09:00FC Spartak Rychnov nad Kněžnou : SK Dobruška/TJ Spartak Opočno
      • 16.10.2022 10:00SK Dobruška/TJ Spartak Opočno : SK Týniště nad Orlicí
      • 22.10.2022 09:00SK Dobruška/TJ Spartak Opočno : SK Třebechovice pod Orebem
      • 22.10.2022 11:00SK Dobruška/TJ Spartak Opočno : SK Týniště nad Orlicí
      • 29.10.2022 13:00SK Týniště nad Orlicí : SK Dobruška/TJ Spartak Opočno
      • 29.10.2022 14:00SK Dobruška/TJ Spartak Opočno : TJ Sokol Černíkovice/SK Solnice
      • 5.11.2022 13:30SK Dobruška/TJ Spartak Opočno : TJ Sokol Černíkovice/SK Solnice
      • 5.11.2022 15:30SK Dobruška/TJ Spartak Opočno : FK Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice
    • 14 zápasůKrálovéhradecký kraj - Drana KP SP U 11 - skupina B
      • 9.10.2022 09:00TJ Rasošky : SK Dobruška/TJ Spartak Opočna
      • 9.10.2022 11:00SK Dobruška/TJ Spartak Opočna : FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
      • 9.10.2022 11:40SK Solnice/TJ Sokol Černíkovice : SK Dobruška/TJ Spartak Opočna
      • 15.10.2022 09:00SK Dobruška/TJ Spartak Opočna : TJ Rasošky
      • 15.10.2022 10:00SK Dobruška/TJ Spartak Opočna : SK Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně
      • 15.10.2022 11:00SK Dobruška/TJ Spartak Opočna : FK Náchod
      • 23.10.2022 09:00MFK Nové Město nad Metují : SK Dobruška/TJ Spartak Opočna
      • 23.10.2022 10:00SK Dobruška/TJ Spartak Opočna : TJ Rasošky
      • 30.10.2022 09:00SK Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně : SK Dobruška/TJ Spartak Opočna
      • 30.10.2022 10:00SK Dobruška/TJ Spartak Opočna : MFK Nové Město nad Metují
      • 30.10.2022 11:00FC Spartak Rychnov nad Kněžnou : SK Dobruška/TJ Spartak Opočna
      • 6.11.2022 09:00TJ Rasošky : SK Dobruška/TJ Spartak Opočna
      • 6.11.2022 11:00SK Dobruška/TJ Spartak Opočna : SK Solnice/TJ Sokol Černíkovice
      • 6.11.2022 11:40FC Spartak Rychnov nad Kněžnou : SK Dobruška/TJ Spartak Opočna
    • 3 zápasyRychnov nad Kněžnou - OP II. třídy
      • 9.10.2022 15:30SK Dobruška B : FK Kostelec n. O. B
      • 15.10.2022 15:30SK Dobruška B : TJ Sokol Lukavice
      • 23.10.2022 15:00SK Dobruška B : AFK Častolovice
    • 10 zápasůRychnov nad Kněžnou - OP mladší přípravky 1. kolo
      • 9.10.2022 09:45Doudleby/Sopotnice : Dobruška/Opočno
      • 9.10.2022 10:30SK Albrechtice n. O. : Dobruška/Opočno
      • 16.10.2022 09:00Dobruška/Opočno : FC České Meziříčí
      • 16.10.2022 09:45Dobruška/Opočno : Černíkovice
      • 16.10.2022 10:30Dobruška/Opočno : TJ Lokomotiva Borohrádek
      • 22.10.2022 09:00SK Albrechtice n. O. : Dobruška/Opočno
      • 22.10.2022 09:45SK Přepychy : Dobruška/Opočno
      • 29.10.2022 09:00Dobruška/Opočno : FC České Meziříčí
      • 29.10.2022 09:45Dobruška/Opočno : SK Týniště n. O.
      • 29.10.2022 10:30Dobruška/Opočno : Černíkovice
    • 12 zápasůRychnov nad Kněžnou - OP mladší přípravky 2. kolo
      • 9.10.2022 09:00SK Albrechtice n. O. : Dobruška/Opočno
      • 9.10.2022 09:45Dobruška/Opočno : Vamberk/Rokytnice černá
      • 9.10.2022 10:30Dobruška/Opočno : Doudleby/Sopotnice
      • 16.10.2022 09:00Dobruška/Opočno : FC České Meziříčí
      • 16.10.2022 09:45Dobruška/Opočno : Černíkovice
      • 16.10.2022 10:30Dobruška/Opočno : TJ Lokomotiva Borohrádek
      • 22.10.2022 09:00Vamberk/Rokytnice černá : Dobruška/Opočno
      • 22.10.2022 09:45Dobruška/Opočno : SK Přepychy
      • 22.10.2022 10:30SK Albrechtice n. O. : Dobruška/Opočno
      • 29.10.2022 09:00Dobruška/Opočno : FC České Meziříčí
      • 29.10.2022 09:45Dobruška/Opočno : SK Týniště n. O.
      • 29.10.2022 10:30Dobruška/Opočno : Černíkovice
    • 12 zápasůRychnov nad Kněžnou - OP mladší přípravky 3. - 9. kolo
      • 9.10.2022 09:00SK Albrechtice n. O. : Dobruška/Opočno
      • 9.10.2022 09:45Dobruška/Opočno : Vamberk/Rokytnice
      • 9.10.2022 10:30Dobruška/Opočno : Doudleby/Sopotnice
      • 16.10.2022 09:00Dobruška/Opočno : FC České Meziříčí
      • 16.10.2022 09:45Dobruška/Opočno : Černíkovice
      • 16.10.2022 10:30Dobruška/Opočno : TJ Lokomotiva Borohrádek
      • 22.10.2022 09:00Vamberk/Rokytnice : Dobruška/Opočno
      • 22.10.2022 09:45Dobruška/Opočno : SK Přepychy
      • 22.10.2022 10:30SK Albrechtice n. O. : Dobruška/Opočno
      • 29.10.2022 09:00FC České Meziříčí : Dobruška/Opočno
      • 29.10.2022 09:45Dobruška/Opočno : SK Týniště n. O.
      • 29.10.2022 10:30Dobruška/Opočno : Černíkovice
    • 4 zápasyRychnov nad Kněžnou - OP předpřípravek
      • 12.10.2022 17:00Černíkovice Bílá : Dobruška
      • 12.10.2022 17:30Černíkovice Červená : Dobruška
      • 26.10.2022 17:00Přepychy : Dobruška
      • 26.10.2022 17:30České Meziříčí : Dobruška
[{"match_id":"2022520A1A1004","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dobru\u0161ka : Spartak Police nad Metuj\u00ed (8.10.2022 15:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M GROUP CZ Krajsk\u00fd p\u0159ebor mu\u017e\u016f","match_lng":16.15372,"match_lat":50.28096,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520A1A1106","match_hteam":"Sportovn\u00ed klub T\u00fdni\u0161t\u011b nad Orlic\u00ed, z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK T\u00fdni\u0161t\u011b nad Orlic\u00ed : SK Dobru\u0161ka (16.10.2022 15:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: T\u00fdni\u0161t\u011b - Ol\u0161ina","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M GROUP CZ Krajsk\u00fd p\u0159ebor mu\u017e\u016f","match_lng":16.08348,"match_lat":50.14711,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520A1A1203","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dobru\u0161ka : FC Vrchlab\u00ed A (22.10.2022 15:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka, UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M GROUP CZ Krajsk\u00fd p\u0159ebor mu\u017e\u016f","match_lng":16.15387,"match_lat":50.28099,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520A1A1307","match_hteam":"Fotbalov\u00fd club Slavia Hradec Kr\u00e1lov\u00e9 z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC Slavia Hradec Kr\u00e1lov\u00e9 A : SK Dobru\u0161ka (30.10.2022 14:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Slavia HK","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M GROUP CZ Krajsk\u00fd p\u0159ebor mu\u017e\u016f","match_lng":15.84425,"match_lat":50.20981,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520A1A1402","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dobru\u0161ka : TJ Jiskra Ho\u0159ice (5.11.2022 14:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka, UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M GROUP CZ Krajsk\u00fd p\u0159ebor mu\u017e\u016f","match_lng":16.15402,"match_lat":50.28102,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520A1A1508","match_hteam":"Fotbalov\u00fd klub Jarom\u011b\u0159, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Jarom\u011b\u0159 : SK Dobru\u0161ka (12.11.2022 13:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Jarom\u011b\u0159","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - M GROUP CZ Krajsk\u00fd p\u0159ebor mu\u017e\u016f","match_lng":15.92288,"match_lat":50.35861,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520D1B1001","match_hteam":"FK Orlicko","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Orlicko : SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dno (9.10.2022 12:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Libchavy","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - AT Consult KP MD U 17 - skupina B","match_lng":16.38734,"match_lat":49.97849,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520D1B1105","match_hteam":"SK \u010cesk\u00e1 Skalice, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK \u010cesk\u00e1 Skalice : SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dno (16.10.2022 12:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: \u010cesk\u00e1 Skalice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - AT Consult KP MD U 17 - skupina B","match_lng":16.04512,"match_lat":50.39016,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520D1B1202","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dno : SK Bab\u00ed (22.10.2022 12:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka, UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - AT Consult KP MD U 17 - skupina B","match_lng":16.15417,"match_lat":50.28105,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520D1B1304","match_hteam":"TJ Sokol \u010cern\u00edkovice,z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Sokol \u010cern\u00edkovice\/SK Solnice : SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dno (29.10.2022 14:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: \u010cern\u00edkovice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - AT Consult KP MD U 17 - skupina B","match_lng":16.21773,"match_lat":50.18684,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520D1B1403","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dno : SK Pardubi\u010dky (5.11.2022 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka, UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - AT Consult KP MD U 17 - skupina B","match_lng":16.15432,"match_lat":50.28108,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520D1B0101","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dno : FK Orlicko (12.11.2022 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka, UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - AT Consult KP MD U 17 - skupina B","match_lng":16.15447,"match_lat":50.28111,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520E1B1001","match_hteam":"M\u011bstsk\u00fd fotbalov\u00fd klub Nov\u00e9 M\u011bsto nad Metuj\u00ed, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: MFK Nov\u00e9 M\u011bsto nad Metuj\u00ed : SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dno (6.10.2022 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Nov\u00e9 M\u011bsto, UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - DAHASL KP S\u017d U 15 - skupina B","match_lng":16.14225,"match_lat":50.35686,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520E1B1105","match_hteam":"TJ \u010cerven\u00fd Kostelec, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK \u010cerven\u00fd Kostelec : SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dno (15.10.2022 09:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: \u010cerven\u00fd Kostelec","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - DAHASL KP S\u017d U 15 - skupina B","match_lng":16.08436,"match_lat":50.47486,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520E1B1202","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dno : TJ Ban\u00edk Vamberk\/Viking Rokytnice (23.10.2022 12:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka, UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - DAHASL KP S\u017d U 15 - skupina B","match_lng":16.15462,"match_lat":50.28114,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520E1B1304","match_hteam":"TJ Slovan Broumov, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Slovan Broumov : SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dno (29.10.2022 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Broumov","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - DAHASL KP S\u017d U 15 - skupina B","match_lng":16.32392,"match_lat":50.58268,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520E1B1403","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dno : SK Solnice\/TJ Sokol \u010cern\u00edkovice (6.11.2022 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka, UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - DAHASL KP S\u017d U 15 - skupina B","match_lng":16.15477,"match_lat":50.28117,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520E1B0101","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dno : MFK Nov\u00e9 M\u011bsto nad Metuj\u00ed (13.11.2022 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka, UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - DAHASL KP S\u017d U 15 - skupina B","match_lng":16.15492,"match_lat":50.2812,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520F1C0602","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dno : SK T\u0159ebechovice pod Orebem (8.10.2022 09:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Mekkagroup KP M\u017d U 13 - skupina C","match_lng":16.15507,"match_lat":50.28123,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520F1C0603","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dno : FC Spartak Rychnov nad Kn\u011b\u017enou (8.10.2022 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Mekkagroup KP M\u017d U 13 - skupina C","match_lng":16.15522,"match_lat":50.28126,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520F1C0703","match_hteam":"FC Spartak Rychnov nad Kn\u011b\u017enou, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC Spartak Rychnov nad Kn\u011b\u017enou : SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dno (16.10.2022 09:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Rychnov nad Kn\u011b\u017enou, UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Mekkagroup KP M\u017d U 13 - skupina C","match_lng":16.28318,"match_lat":50.16563,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520F1C0702","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dno : SK T\u00fdni\u0161t\u011b nad Orlic\u00ed (16.10.2022 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Rychnov nad Kn\u011b\u017enou, UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Mekkagroup KP M\u017d U 13 - skupina C","match_lng":16.15537,"match_lat":50.28129,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520F1C0805","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dno : SK T\u0159ebechovice pod Orebem (22.10.2022 09:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Mekkagroup KP M\u017d U 13 - skupina C","match_lng":16.15552,"match_lat":50.28132,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520F1C0806","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dno : SK T\u00fdni\u0161t\u011b nad Orlic\u00ed (22.10.2022 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Mekkagroup KP M\u017d U 13 - skupina C","match_lng":16.15567,"match_lat":50.28135,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520F1C0905","match_hteam":"Sportovn\u00ed klub T\u00fdni\u0161t\u011b nad Orlic\u00ed, z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK T\u00fdni\u0161t\u011b nad Orlic\u00ed : SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dno (29.10.2022 13:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: T\u00fdni\u0161t\u011b - atletick\u00fd stadion","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Mekkagroup KP M\u017d U 13 - skupina C","match_lng":16.083630000000003,"match_lat":50.14714,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520F1C0906","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dno : TJ Sokol \u010cern\u00edkovice\/SK Solnice (29.10.2022 14:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: T\u00fdni\u0161t\u011b - atletick\u00fd stadion","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Mekkagroup KP M\u017d U 13 - skupina C","match_lng":16.15582,"match_lat":50.28138,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520F1C1006","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dno : TJ Sokol \u010cern\u00edkovice\/SK Solnice (5.11.2022 13:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka, UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Mekkagroup KP M\u017d U 13 - skupina C","match_lng":16.15597,"match_lat":50.28141,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520F1C1005","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dno : FK Kostelec nad Orlic\u00ed\/AFK \u010castolovice (5.11.2022 15:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka, UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Mekkagroup KP M\u017d U 13 - skupina C","match_lng":16.15612,"match_lat":50.28144,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520G1B0604","match_hteam":"TJ Raso\u0161ky, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Raso\u0161ky : SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dna (9.10.2022 09:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Raso\u0161ky","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Drana KP SP U 11 - skupina B","match_lng":15.91463,"match_lat":50.32569,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520G1B0605","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dna : FC Spartak Rychnov nad Kn\u011b\u017enou (9.10.2022 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Raso\u0161ky","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Drana KP SP U 11 - skupina B","match_lng":16.15627,"match_lat":50.28147,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520G1B0602","match_hteam":"Sportovn\u00ed klub Solnice, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Solnice\/TJ Sokol \u010cern\u00edkovice : SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dna (9.10.2022 11:40)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Raso\u0161ky","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Drana KP SP U 11 - skupina B","match_lng":16.2331,"match_lat":50.20297,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520G1B0708","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dna : TJ Raso\u0161ky (15.10.2022 09:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Drana KP SP U 11 - skupina B","match_lng":16.15642,"match_lat":50.2815,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520G1B0707","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dna : SK \u010cerven\u00fd Kostelec\/TJ Ban\u00edk Rtyn\u011b (15.10.2022 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Drana KP SP U 11 - skupina B","match_lng":16.15657,"match_lat":50.281530000000004,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520G1B0705","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dna : FK N\u00e1chod (15.10.2022 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Drana KP SP U 11 - skupina B","match_lng":16.15672,"match_lat":50.28156,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520G1B0801","match_hteam":"M\u011bstsk\u00fd fotbalov\u00fd klub Nov\u00e9 M\u011bsto nad Metuj\u00ed, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: MFK Nov\u00e9 M\u011bsto nad Metuj\u00ed : SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dna (23.10.2022 09:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Nov\u00e9 M\u011bsto, UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Drana KP SP U 11 - skupina B","match_lng":16.142400000000002,"match_lat":50.35689,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520G1B0803","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dna : TJ Raso\u0161ky (23.10.2022 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Nov\u00e9 M\u011bsto, UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Drana KP SP U 11 - skupina B","match_lng":16.15687,"match_lat":50.28159,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520G1B0901","match_hteam":"TJ \u010cerven\u00fd Kostelec, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK \u010cerven\u00fd Kostelec\/TJ Ban\u00edk Rtyn\u011b : SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dna (30.10.2022 09:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Rychnov nad Kn\u011b\u017enou","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Drana KP SP U 11 - skupina B","match_lng":16.08451,"match_lat":50.47489,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520G1B0903","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dna : MFK Nov\u00e9 M\u011bsto nad Metuj\u00ed (30.10.2022 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Rychnov nad Kn\u011b\u017enou","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Drana KP SP U 11 - skupina B","match_lng":16.15702,"match_lat":50.281620000000004,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520G1B0905","match_hteam":"FC Spartak Rychnov nad Kn\u011b\u017enou, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC Spartak Rychnov nad Kn\u011b\u017enou : SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dna (30.10.2022 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Rychnov nad Kn\u011b\u017enou","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Drana KP SP U 11 - skupina B","match_lng":16.283330000000003,"match_lat":50.16566,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520G1B1004","match_hteam":"TJ Raso\u0161ky, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Raso\u0161ky : SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dna (6.11.2022 09:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Raso\u0161ky","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Drana KP SP U 11 - skupina B","match_lng":15.91478,"match_lat":50.325720000000004,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520G1B1002","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dna : SK Solnice\/TJ Sokol \u010cern\u00edkovice (6.11.2022 11:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Raso\u0161ky","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Drana KP SP U 11 - skupina B","match_lng":16.15717,"match_lat":50.28165,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022520G1B1005","match_hteam":"FC Spartak Rychnov nad Kn\u011b\u017enou, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC Spartak Rychnov nad Kn\u011b\u017enou : SK Dobru\u0161ka\/TJ Spartak Opo\u010dna (6.11.2022 11:40)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Raso\u0161ky","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - Drana KP SP U 11 - skupina B","match_lng":16.28348,"match_lat":50.16569,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524A1A1002","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dobru\u0161ka B : FK Kostelec n. O. B (9.10.2022 15:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP II. t\u0159\u00eddy","match_lng":16.15732,"match_lat":50.28168,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524A1A1106","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dobru\u0161ka B : TJ Sokol Lukavice (15.10.2022 15:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP II. t\u0159\u00eddy","match_lng":16.15747,"match_lat":50.28171,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524A1A0101","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Dobru\u0161ka B : AFK \u010castolovice (23.10.2022 15:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka","match_note":"Pozn\u00e1mka: UMT Dobru\u0161ka","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP II. t\u0159\u00eddy","match_lng":16.15762,"match_lat":50.28174,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524H1A0614","match_hteam":"TJ Vele\u0161ov Doudleby nad Orlic\u00ed z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Doudleby\/Sopotnice : Dobru\u0161ka\/Opo\u010dno (9.10.2022 09:45)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Albrechtice","match_note":"Pozn\u00e1mka: turnaj 3","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed p\u0159\u00edpravky 1. kolo","match_lng":16.26561,"match_lat":50.10468,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524H1A0615","match_hteam":"SK Albrechtice nad Orlic\u00ed z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Albrechtice n. O. : Dobru\u0161ka\/Opo\u010dno (9.10.2022 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Albrechtice","match_note":"Pozn\u00e1mka: turnaj 3","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed p\u0159\u00edpravky 1. kolo","match_lng":16.05165,"match_lat":50.14114,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524H1A0702","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Dobru\u0161ka\/Opo\u010dno : FC \u010cesk\u00e9 Mezi\u0159\u00ed\u010d\u00ed (16.10.2022 09:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka","match_note":"Pozn\u00e1mka: turnaj 1","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed p\u0159\u00edpravky 1. kolo","match_lng":16.15777,"match_lat":50.28177,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524H1A0703","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Dobru\u0161ka\/Opo\u010dno : \u010cern\u00edkovice (16.10.2022 09:45)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka","match_note":"Pozn\u00e1mka: turnaj 1","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed p\u0159\u00edpravky 1. kolo","match_lng":16.15792,"match_lat":50.2818,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524H1A0706","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Dobru\u0161ka\/Opo\u010dno : TJ Lokomotiva Borohr\u00e1dek (16.10.2022 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka","match_note":"Pozn\u00e1mka: turnaj 1","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed p\u0159\u00edpravky 1. kolo","match_lng":16.15807,"match_lat":50.28183,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524H1A0816","match_hteam":"SK Albrechtice nad Orlic\u00ed z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Albrechtice n. O. : Dobru\u0161ka\/Opo\u010dno (22.10.2022 09:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Albrechtice","match_note":"Pozn\u00e1mka: turnaj 4","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed p\u0159\u00edpravky 1. kolo","match_lng":16.0518,"match_lat":50.14117,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524H1A0817","match_hteam":"Sportovn\u00ed klub P\u0159epychy, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK P\u0159epychy : Dobru\u0161ka\/Opo\u010dno (22.10.2022 09:45)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Albrechtice","match_note":"Pozn\u00e1mka: turnaj 4","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed p\u0159\u00edpravky 1. kolo","match_lng":16.10247,"match_lat":50.24216,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524H1A0908","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Dobru\u0161ka\/Opo\u010dno : FC \u010cesk\u00e9 Mezi\u0159\u00ed\u010d\u00ed (29.10.2022 09:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka","match_note":"Pozn\u00e1mka: turnaj 2","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed p\u0159\u00edpravky 1. kolo","match_lng":16.15822,"match_lat":50.28186,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524H1A0910","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Dobru\u0161ka\/Opo\u010dno : SK T\u00fdni\u0161t\u011b n. O. (29.10.2022 09:45)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka","match_note":"Pozn\u00e1mka: turnaj 2","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed p\u0159\u00edpravky 1. kolo","match_lng":16.15837,"match_lat":50.28189,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524H1A0911","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Dobru\u0161ka\/Opo\u010dno : \u010cern\u00edkovice (29.10.2022 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka","match_note":"Pozn\u00e1mka: turnaj 2","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed p\u0159\u00edpravky 1. kolo","match_lng":16.15852,"match_lat":50.28192,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524H1B0502","match_hteam":"SK Albrechtice nad Orlic\u00ed z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Albrechtice n. O. : Dobru\u0161ka\/Opo\u010dno (9.10.2022 09:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Albrechtice","match_note":"Pozn\u00e1mka: turnaj 1","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed p\u0159\u00edpravky 2. kolo","match_lng":16.051949999999998,"match_lat":50.1412,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524H1B0504","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Dobru\u0161ka\/Opo\u010dno : Vamberk\/Rokytnice \u010dern\u00e1 (9.10.2022 09:45)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Albrechtice","match_note":"Pozn\u00e1mka: turnaj 1","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed p\u0159\u00edpravky 2. kolo","match_lng":16.15867,"match_lat":50.28195,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524H1B0505","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Dobru\u0161ka\/Opo\u010dno : Doudleby\/Sopotnice (9.10.2022 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Albrechtice","match_note":"Pozn\u00e1mka: turnaj 1","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed p\u0159\u00edpravky 2. kolo","match_lng":16.15882,"match_lat":50.28198,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524H1B0602","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Dobru\u0161ka\/Opo\u010dno : FC \u010cesk\u00e9 Mezi\u0159\u00ed\u010d\u00ed (16.10.2022 09:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka","match_note":"Pozn\u00e1mka: turnaj 1","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed p\u0159\u00edpravky 2. kolo","match_lng":16.15897,"match_lat":50.28201,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524H1B0603","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Dobru\u0161ka\/Opo\u010dno : \u010cern\u00edkovice (16.10.2022 09:45)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka","match_note":"Pozn\u00e1mka: turnaj 1","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed p\u0159\u00edpravky 2. kolo","match_lng":16.15912,"match_lat":50.28204,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524H1B0606","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Dobru\u0161ka\/Opo\u010dno : TJ Lokomotiva Borohr\u00e1dek (16.10.2022 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka","match_note":"Pozn\u00e1mka: turnaj 1","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed p\u0159\u00edpravky 2. kolo","match_lng":16.15927,"match_lat":50.28207,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524H1B0713","match_hteam":"TJ Ban\u00edk Vamberk, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Vamberk\/Rokytnice \u010dern\u00e1 : Dobru\u0161ka\/Opo\u010dno (22.10.2022 09:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Albrechtice","match_note":"Pozn\u00e1mka: turnaj 3","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed p\u0159\u00edpravky 2. kolo","match_lng":16.30197,"match_lat":50.12285,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524H1B0715","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Dobru\u0161ka\/Opo\u010dno : SK P\u0159epychy (22.10.2022 09:45)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Albrechtice","match_note":"Pozn\u00e1mka: turnaj 3","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed p\u0159\u00edpravky 2. kolo","match_lng":16.15942,"match_lat":50.2821,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524H1B0717","match_hteam":"SK Albrechtice nad Orlic\u00ed z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Albrechtice n. O. : Dobru\u0161ka\/Opo\u010dno (22.10.2022 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Albrechtice","match_note":"Pozn\u00e1mka: turnaj 3","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed p\u0159\u00edpravky 2. kolo","match_lng":16.0521,"match_lat":50.14123,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524H1B0808","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Dobru\u0161ka\/Opo\u010dno : FC \u010cesk\u00e9 Mezi\u0159\u00ed\u010d\u00ed (29.10.2022 09:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Opo\u010dno","match_note":"Pozn\u00e1mka: turnaj 2","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed p\u0159\u00edpravky 2. kolo","match_lng":16.15957,"match_lat":50.28213,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524H1B0810","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Dobru\u0161ka\/Opo\u010dno : SK T\u00fdni\u0161t\u011b n. O. (29.10.2022 09:45)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Opo\u010dno","match_note":"Pozn\u00e1mka: turnaj 2","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed p\u0159\u00edpravky 2. kolo","match_lng":16.15972,"match_lat":50.28216,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524H1B0811","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Dobru\u0161ka\/Opo\u010dno : \u010cern\u00edkovice (29.10.2022 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Opo\u010dno","match_note":"Pozn\u00e1mka: turnaj 2","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed p\u0159\u00edpravky 2. kolo","match_lng":16.15987,"match_lat":50.28219,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524H1C0402","match_hteam":"SK Albrechtice nad Orlic\u00ed z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Albrechtice n. O. : Dobru\u0161ka\/Opo\u010dno (9.10.2022 09:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Albrechtice","match_note":"Pozn\u00e1mka: turnaj 1","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed p\u0159\u00edpravky 3. - 9. kolo","match_lng":16.052249999999997,"match_lat":50.14126,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524H1C0404","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Dobru\u0161ka\/Opo\u010dno : Vamberk\/Rokytnice (9.10.2022 09:45)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Albrechtice","match_note":"Pozn\u00e1mka: turnaj 1","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed p\u0159\u00edpravky 3. - 9. kolo","match_lng":16.16002,"match_lat":50.28222,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524H1C0405","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Dobru\u0161ka\/Opo\u010dno : Doudleby\/Sopotnice (9.10.2022 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Albrechtice","match_note":"Pozn\u00e1mka: turnaj 1","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed p\u0159\u00edpravky 3. - 9. kolo","match_lng":16.16017,"match_lat":50.28225,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524H1C0502","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Dobru\u0161ka\/Opo\u010dno : FC \u010cesk\u00e9 Mezi\u0159\u00ed\u010d\u00ed (16.10.2022 09:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka","match_note":"Pozn\u00e1mka: turnaj 1","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed p\u0159\u00edpravky 3. - 9. kolo","match_lng":16.16032,"match_lat":50.28228,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524H1C0503","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Dobru\u0161ka\/Opo\u010dno : \u010cern\u00edkovice (16.10.2022 09:45)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka","match_note":"Pozn\u00e1mka: turnaj 1","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed p\u0159\u00edpravky 3. - 9. kolo","match_lng":16.16047,"match_lat":50.28231,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524H1C0506","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Dobru\u0161ka\/Opo\u010dno : TJ Lokomotiva Borohr\u00e1dek (16.10.2022 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka","match_note":"Pozn\u00e1mka: turnaj 1","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed p\u0159\u00edpravky 3. - 9. kolo","match_lng":16.16062,"match_lat":50.28234,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524H1C0613","match_hteam":"TJ Ban\u00edk Vamberk, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Vamberk\/Rokytnice : Dobru\u0161ka\/Opo\u010dno (22.10.2022 09:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Albrechtice","match_note":"Pozn\u00e1mka: turnaj 3","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed p\u0159\u00edpravky 3. - 9. kolo","match_lng":16.302120000000002,"match_lat":50.12288,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524H1C0615","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Dobru\u0161ka\/Opo\u010dno : SK P\u0159epychy (22.10.2022 09:45)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Albrechtice","match_note":"Pozn\u00e1mka: turnaj 3","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed p\u0159\u00edpravky 3. - 9. kolo","match_lng":16.16077,"match_lat":50.28237,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524H1C0617","match_hteam":"SK Albrechtice nad Orlic\u00ed z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Albrechtice n. O. : Dobru\u0161ka\/Opo\u010dno (22.10.2022 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Albrechtice","match_note":"Pozn\u00e1mka: turnaj 3","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed p\u0159\u00edpravky 3. - 9. kolo","match_lng":16.0524,"match_lat":50.14129,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524H1C0708","match_hteam":"FC \u010cesk\u00e9 Mezi\u0159\u00ed\u010d\u00ed, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FC \u010cesk\u00e9 Mezi\u0159\u00ed\u010d\u00ed : Dobru\u0161ka\/Opo\u010dno (29.10.2022 09:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka","match_note":"Pozn\u00e1mka: turnaj 2","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed p\u0159\u00edpravky 3. - 9. kolo","match_lng":16.0494,"match_lat":50.2817,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524H1C0710","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Dobru\u0161ka\/Opo\u010dno : SK T\u00fdni\u0161t\u011b n. O. (29.10.2022 09:45)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka","match_note":"Pozn\u00e1mka: turnaj 2","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed p\u0159\u00edpravky 3. - 9. kolo","match_lng":16.16092,"match_lat":50.2824,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524H1C0711","match_hteam":"SK Dobru\u0161ka z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Dobru\u0161ka\/Opo\u010dno : \u010cern\u00edkovice (29.10.2022 10:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Dobru\u0161ka","match_note":"Pozn\u00e1mka: turnaj 2","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP mlad\u0161\u00ed p\u0159\u00edpravky 3. - 9. kolo","match_lng":16.16107,"match_lat":50.28243,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524I1B0408","match_hteam":"TJ Sokol \u010cern\u00edkovice,z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: \u010cern\u00edkovice B\u00edl\u00e1 : Dobru\u0161ka (12.10.2022 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: \u010cern\u00edkovice","match_note":"Pozn\u00e1mka: Turnaj 2","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP p\u0159edp\u0159\u00edpravek","match_lng":16.21788,"match_lat":50.18687,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524I1B0409","match_hteam":"TJ Sokol \u010cern\u00edkovice,z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: \u010cern\u00edkovice \u010cerven\u00e1 : Dobru\u0161ka (12.10.2022 17:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: \u010cern\u00edkovice","match_note":"Pozn\u00e1mka: Turnaj 2","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP p\u0159edp\u0159\u00edpravek","match_lng":16.21803,"match_lat":50.186899999999994,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524I1B0508","match_hteam":"Sportovn\u00ed klub P\u0159epychy, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: P\u0159epychy : Dobru\u0161ka (26.10.2022 17:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: \u010cesk\u00e9 Mezi\u0159\u00ed\u010d\u00ed","match_note":"Pozn\u00e1mka: Turnaj 2","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP p\u0159edp\u0159\u00edpravek","match_lng":16.10262,"match_lat":50.24219,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"2022524I1B0509","match_hteam":"FC \u010cesk\u00e9 Mezi\u0159\u00ed\u010d\u00ed, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: \u010cesk\u00e9 Mezi\u0159\u00ed\u010d\u00ed : Dobru\u0161ka (26.10.2022 17:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: \u010c. Mezi\u0159\u00ed\u010d\u00ed","match_note":"Pozn\u00e1mka: Turnaj 2","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - OP p\u0159edp\u0159\u00edpravek","match_lng":16.04955,"match_lat":50.28173,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""}]
[{"center_lat":50.28096,"center_lng":16.15372}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Dobruška

Mělčanska 118, Dobruška, 51801
fotbal.dobruska@seznam.cz
494622845

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Dobruška hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fotbal.dobruska@seznam.cz

Sport Dobruška!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Dobruška. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Dobruška byl založen v roce 1909 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Královéhradecký kraj - Krajský přebor mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Rychnov nad Kněžnou a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.





Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 19054 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -



Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022