Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Starovice

Pro TJ Sokol Starovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331784-tj-sokol-starovice","club_name":"TJ Sokol Starovice","club_place":"","club_addr":"Starovice, Starovice, 69301","club_lng":16.70803,"club_lat":48.95723,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":48.95723,"center_lng":16.70803}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Starovice

Starovice, Starovice, 69301
sokolstarovice@seznam.cz
602776110

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol STAROVICE hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

sokolstarovice@seznam.cz

Sport Starovice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Starovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Starovice byl založen v roce 1946 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Břeclav III.třída muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Břeclav a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023