Administrace Sportovní akce

Sokol Brumovice

Pro Sokol Brumovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331767-sokol-brumovice","club_name":"Sokol Brumovice","club_place":"","club_addr":"Brumovice na Morav\u011b, 69111","club_lng":16.89704,"club_lat":48.96441,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":48.96441,"center_lng":16.89704}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sokol Brumovice

Brumovice na Moravě, 69111
sokol.broumovice@centrum.cz
602778154

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub Sokol Brumovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

sokol.broumovice@centrum.cz

Sport Brumovice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub Sokol Brumovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sokol Brumovice byl založen v roce 1935 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Břeclav III.třída muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Břeclav a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024