Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Rudoltice

Pro TJ Sokol Rudoltice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331620-tj-sokol-rudoltice","club_name":"TJ Sokol Rudoltice","club_place":"","club_addr":"Rudoltice 64, Rudoltice, 56125","club_lng":16.56732,"club_lat":49.8985,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.8985,"center_lng":16.56732}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Rudoltice

Rudoltice 64, Rudoltice, 56125
polaskova-blanka@seznam.cz
605066304

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Rudoltice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a dorostu. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

polaskova-blanka@seznam.cz

Sport Rudoltice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Rudoltice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Rudoltice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Pardubický kraj - 1. třída dorost.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Ústí nad Orlicí a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024