Administrace Sportovní akce

TJ Luková

Pro TJ Luková nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331601-tj-lukova","club_name":"TJ Lukov\u00e1","club_place":"","club_addr":"Lukov\u00e1, 56123","club_lng":16.60402,"club_lat":49.87615,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.87615,"center_lng":16.60402}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Luková

Luková, 56123
petr.duspi@seznam.cz
465394380

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Luková hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

petr.duspi@seznam.cz

Sport Luková!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Luková. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Luková je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Ústí nad Orlicí okresní přebor III.třídy.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Ústí nad Orlicí a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 36666 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024