Administrace Sportovní akce

TJ Lanškroun

Nejbližší domácí zápasy
TJ Lanškroun

Omlouváme se, pro "TJ Lanškroun" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro TJ Lanškroun nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331612-tj-lanskroun","club_name":"TJ Lan\u0161kroun","club_place":"","club_addr":"T.G.Masaryka 236, Lan\u0161kroun, 56301","club_lng":16.60234,"club_lat":49.91777,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.91777,"center_lng":16.60234}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Lanškroun

T.G.Masaryka 236, Lanškroun, 56301
matejka.miroslav62@seznam.cz
604247072

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Lanškroun hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

matejka.miroslav62@seznam.cz

Sport Lanškroun!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Lanškroun. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Lanškroun byl založen v roce 1945 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Pardubický kraj - Krajský přebor mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Ústí nad Orlicí a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 13789 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2021