Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Klášterec nad Orlicí

Pro TJ Sokol Klášterec nad Orlicí nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331618-tj-sokol-klasterec-nad-orlici","club_name":"TJ Sokol Kl\u00e1\u0161terec nad Orlic\u00ed","club_place":"","club_addr":"Kl\u00e1\u0161terec nad Orlic\u00ed 229","club_lng":16.55557,"club_lat":50.10963,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.10963,"center_lng":16.55557}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Klášterec nad Orlicí

Klášterec nad Orlicí 229
moravec-michal@seznam.cz
465637385

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Klášterec nad Orlicí hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

moravec-michal@seznam.cz

Sport Klášterec nad Orlicí!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Klášterec nad Orlicí. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Klášterec nad Orlicí byl založen v roce 2002 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Ústí nad Orlicí okresní přebor II.třídy.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Ústí nad Orlicí a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024