Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Puklice

Pro TJ Sokol Puklice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332680-tj-sokol-puklice","club_name":"TJ Sokol Puklice","club_place":"","club_addr":"Puklice 3, Puklice, 58831","club_lng":15.65795,"club_lat":49.35848,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.35848,"center_lng":15.65795}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Puklice

Puklice 3, Puklice, 58831
kopana.puklice@seznam.cz
606620412

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Puklice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

kopana.puklice@seznam.cz

Sport Puklice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Puklice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Puklice byl založen v roce 1949 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Jihlava okresní přebor mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Jihlava a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024