Administrace Sportovní akce

TJ Růžená

Nejbližší domácí zápasy
TJ Růžená

Omlouváme se, pro "TJ Růžená" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Rozpis zápasů
TJ Růžená

  • 1 akceTJ Růžená - UKONČENO
    • 1 akceRoštejnskou oborou
      • 7.10.2022 10:00Začátek sportovní akce
[]
[{"center_lat":49.2635,"center_lng":15.42988}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Růžená

Růžená 19, 58901 Třešť
tj@ruzena.cz
608744199

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Růžená hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

tj@ruzena.cz

Sport Růžená!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Růžená. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Růžená je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Jihlava IV.tř. mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Jihlava a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 21101 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022