Administrace Sportovní akce

SK Rohozná

Pro SK Rohozná nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331889-sk-rohozna-jihlava","club_name":"SK Rohozn\u00e1","club_place":"","club_addr":"Rohozn\u00e1 u Jihlavy 58844","club_lng":15.40013,"club_lat":49.35257,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.35257,"center_lng":15.40013}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

SK Rohozná

Rohozná u Jihlavy 58844
skrohozna@centrum.cz
733553936

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Rohozná hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

skrohozna@centrum.cz

Sport Rohozná!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Rohozná. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

SK Rohozná byl založen v roce 1937 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Pelhřimov okresní přebor IV. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Jihlava a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023