Administrace Sportovní akce

FC Bítovčice

Nejbližší domácí zápasy
FC Bítovčice

Omlouváme se, pro "FC Bítovčice" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro FC Bítovčice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332677-fc-bitovcice","club_name":"FC B\u00edtov\u010dice","club_place":"","club_addr":"B\u00edtov\u010dice, 58822 Luka na Jihlavou","club_lng":15.73287,"club_lat":49.37244,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.37244,"center_lng":15.73287}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FC Bítovčice

Bítovčice, 58822 Luka na Jihlavou
chvatalleos@seznam.cz
774641099

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FC Bítovčice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

chvatalleos@seznam.cz

Sport Bítovčice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FC Bítovčice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FC Bítovčice byl založen v roce 1973 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Jihlava okresní přebor mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Jihlava a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 20531 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022