Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Malšova Lhota

Pro TJ Sokol Malšova Lhota nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331312-tj-sokol-malsova-lhota","club_name":"TJ Sokol Mal\u0161ova Lhota","club_place":"","club_addr":"Lhoteck\u00e1 62, Mal\u0161ova Lhota, 50009","club_lng":15.87736,"club_lat":50.20538,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.20538,"center_lng":15.87736}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Malšova Lhota

Lhotecká 62, Malšova Lhota, 50009
fotbal.malsovka@seznam.cz
605151562

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Malšova Lhota hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu, žáků a přípravek. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fotbal.malsovka@seznam.cz

Sport Hradec Králové!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Malšova Lhota. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Malšova Lhota byl založen v roce 1954 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Královéhradecký kraj - 1. Krajská liga dorostu.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Hradec Králové a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024