Administrace Sportovní akce

Sokol Smidary - Červeněves

Pro Sokol Smidary - Červeněves nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331340-sokol-smidary-cerveneves","club_name":"Sokol Smidary - \u010cerven\u011bves","club_place":"","club_addr":"Smidary, 50353","club_lng":15.49526,"club_lat":50.28573,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.28573,"center_lng":15.49526}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sokol Smidary - Červeněves

Smidary, 50353
sefarajan@seznam.cz
724564824

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub Sokol Smidary - Červeněves hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a dorostu. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

sefarajan@seznam.cz

Sport Smidary!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub Sokol Smidary - Červeněves. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sokol Smidary - Červeněves byl založen v roce 1948 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Královéhradecký kraj - 1. Krajská liga dorostu.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Hradec Králové a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39043 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024