Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Sendražice

Pro TJ Sokol Sendražice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331339-tj-sokol-sendrazice","club_name":"TJ Sokol Sendra\u017eice","club_place":"","club_addr":"Sendra\u017eice, P\u0159edm\u011b\u0159ice nad Labem, 50303","club_lng":15.80151,"club_lat":50.2884,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.2884,"center_lng":15.80151}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Sendražice

Sendražice, Předměřice nad Labem, 50303
fotbal.sendrazice@seznam.cz
604296521

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Sendražice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fotbal.sendrazice@seznam.cz

Sport Sendražice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Sendražice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Sendražice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Hradec Králové 3. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Hradec Králové a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024