Administrace Sportovní akce

TJ Jiskra Prasek

Pro TJ Jiskra Prasek nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331337-tj-jiskra-prasek","club_name":"TJ Jiskra Prasek","club_place":"","club_addr":"Prasek, Prasek, 50401","club_lng":15.55149,"club_lat":50.23802,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.23802,"center_lng":15.55149}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Jiskra Prasek

Prasek, Prasek, 50401
tichy.prasek@seznam.cz
724327814

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Jiskra Prasek hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

tichy.prasek@seznam.cz

Sport Prasek!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Jiskra Prasek. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Jiskra Prasek je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Hradec Králové okresní přebor dospělí.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Hradec Králové a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024