Administrace Sportovní akce

FK Lužec nad Cidlinou

Pro FK Lužec nad Cidlinou nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331310-fk-luzec-nad-cidlinou","club_name":"FK Lu\u017eec nad Cidlinou","club_place":"","club_addr":"Lu\u017eec nad Cidlinou, Lu\u017eec n.Cidlinou, 50362","club_lng":15.41934,"club_lat":50.21368,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.21368,"center_lng":15.41934}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FK Lužec nad Cidlinou

Lužec nad Cidlinou, Lužec n.Cidlinou, 50362
baasa@seznam.cz
737606558

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FK Lužec nad Cidlinou hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

baasa@seznam.cz

Sport Lužec nad Cidlinou!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FK Lužec nad Cidlinou. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FK Lužec nad Cidlinou je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Hradec Králové 4. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Hradec Králové a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024