Administrace Sportovní akce

AFK Dobřenice

Pro AFK Dobřenice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332659-afk-dobrenice","club_name":"AFK Dob\u0159enice","club_place":"","club_addr":"Dob\u0159enice, 50325","club_lng":15.6402,"club_lat":50.14592,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.14592,"center_lng":15.6402}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

AFK Dobřenice

Dobřenice, 50325
fotbaldobrenice@seznam.cz
603889739

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub AFK Dobřenice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fotbaldobrenice@seznam.cz

Sport Dobřenice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub AFK Dobřenice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

AFK Dobřenice byl založen v roce 1898 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Hradec Králové 3. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Hradec Králové a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39043 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024