Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Jeneč

Nejbližší domácí zápasy
TJ Sokol Jeneč

Omlouváme se, pro "TJ Sokol Jeneč" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro TJ Sokol Jeneč nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330358-tj-sokol-jenec","club_name":"TJ Sokol Jene\u010d","club_place":"","club_addr":"Sportovn\u00ed 286, Jene\u010d, 25261","club_lng":14.21336,"club_lat":50.08894,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.08894,"center_lng":14.21336}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Jeneč

Sportovní 286, Jeneč, 25261
sokoljenec@seznam.cz
776642195

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Jeneč hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a dorostu. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

sokoljenec@seznam.cz

Sport Jeneč!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Jeneč. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Jeneč byl založen v roce 1920 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Praha - západ III. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Praha a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 21101 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022